Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. qwikxzlh Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

Certyfikaty dla logistyków

Szanowni uczniowie ZSAEIO -technikum nr 5 i rodzice,

nasz nauczyciel pani mgr Aleksandra puchała zaprasza do uzyskania CERTYFIKATów

na podstawie materiałów reazlizowanych częciowo na lekcjach jak i zajęciach dodatkowych w ramach koła logistycznego i współpracy z fimą logintrans, prowadzącą egzaminy transedu.

Czym jest transedu :

Egzaminy TransEdu SĄ WYŁĄCZNIE DLA ośrodków partnerskich- zsaeio w bytomiu jest TAKIM OŚRODKIEM od kilku lat ,Pani Mgr Aleksandra Puchała wdrożyła program TransEdu do przedmiotów realizowanych w ramach nauki zawodu technik logistyk

Celem egzaminów jest wsparcie uczniów we wyróżnieniu się na rynku pracy. Egzamin kończy się wystawieniem certyfikatu, który pozwala przyszłemu pracodawcy zweryfikować, jaki poziom wiedzy w interesującym go obszarze posiada kandydat ubiegający się o pracę.

Egzaminy dotyczą czterech obszarów opracowanych w kursach Wirtualnej Akademii TransEdu. To szkoła wraz z uczniami decyduje o tym, do którego egzaminu chce przystąpić.

Egzaminy z czterech obszarów kończą się uzyskaniem czterech różnych certyfikatów. Warunkiem wystawienia zaświadczenia jest uzyskanie przez uczestnika wymaganej ilości punktów , co oznacza, że certyfikat trafia do najlepszych.

Udział w programie, egzaminy i certyfikaty są bezpłatne.

Jako opiekun szkoły partnerskiej Pani A.Puchała zaprasza w tym roku na zdobycie certyfikatów
z transportu drogowego i spedycji w ramach przedmiotu usługi logistyczne i transportowe, bądź innych po wcześniejszym zebraniu grupy chętnych.

Wyróżnij się na rynku pracy – bądź najlepszą lub najlepszym J

Szczegóły sala 49 od pn-pt od 8:15-15:15 lub w czasie zajęć z przedmiotu ULT

Zapraszamy- Nic nie tracisz, możesz jedynie  zyskać

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".