Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. zwllpkzs Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

Graffiti to nie wandalizm, to sztuka…

Projekt „Graffiti to nie wandalizm, to sztuka…” już za nami. 29 ekip z bytomskich szkół w dniach 18-19.10.2012 pracowało nad malunkami na murze okalającym stadion GKS Szombierki. Koordynatorem projektu była SP nr 45. Autorami i wykonawcami graffiti byli uczniowie, którzy mieli okazję do zaprezentowania swoich umiejętności i koncepcji. Byliśmy tam i MY. Uczniowie naszej szkoły uświetnili swoimi występami wokalnymi całą imprezę. Aby zobaczyć zdjęcia przejdź do galerii lub kliknij TUTAJ.

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".