Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. ymdxcaem Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

ZAPROJEKTUJ SWÓJ WYMARZONY STRÓJ SZKOLNY.

UWAGA KONKURS!!!

Wszystkie osoby interesujące się modą oraz osoby, które lubią kreatywne wyzwania i chcą spróbować swoich sił w PROJEKTOWANIU MODY serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie:

 

ZAPROJEKTUJ SWÓJ WYMARZONY STRÓJ SZKOLNY.

 

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie wszystkich klas. Projekty należy zgłaszać indywidualnie,  w formie prac plastycznych wykonanych dowolna techniką (rysunek, szkice, akwarela, malarstwo, kolaż, fotografia itd.) lub gotowych strojów. Ostateczny termin składania prac 30 listopad 2012.

Ocenie podlegać będą: pomysłowość, oryginalność i jakość rozwiązań oraz poziom estetyczny wykonanych prac. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać swoje zgłoszenie mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W temacie maila proszę napisać „Konkurs 2012” i w mailu podać swoje dane: Imię i Nazwisko oraz klasę. W odpowiedzi na maila otrzymacie szczegółowe informacje na temat konkursu.

Udział w konkursie można również zgłaszać osobiście Pani Joannie Kafce lub swoim Wychowawcom.

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".