Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. xmhsbwck Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

I miejsce ZSAEiO w Mistrzostwach Bytomia w Piłce Ręcznej Juniorek

Dnia 28.10 odbyły się Mistrzostwa Bytomia w Piłce Ręcznej Juniorek. Po bardzo wyrównanym meczu  finałowym rozegranym z reprezentacją Juniorek I LO zwyciężyły uczennice Zespołu Szkół Administracyjno-Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Bytomiu z siedzibą przy ul.Webera 6.
W mistrzowskiej drużynie grały : Lipka Agnieszka, Gąska Jessica, Lupa Anna, Drozdowska Jessica, Szlosarek Dominika, Lupa Sabina, Chudobska Katarzyna, Piasecka Dominika, Korzeniowska Weronika, Walda Nina, Łata Marcela, Łęgowiak Agnieszka, Łuczak Nikola, Dudzińska Arleta.  Opiekunem zwycięskiej drużyny jest mgr Aleksander Sędzik- nauczyciel  ZSAEiO.

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".