Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. rlfzmtfg Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

Uczniowie ZSAEiO przeszli do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

W dniu 11 października 2013 odbył się szkolny etap VI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. W etapie tym udział wzięło 6844 uczniów z 268 szkół . Wzięcie udziału w Olimpiadzie wymagało bardzo dobrej wiedzy z zakresu szeroko rozumianej  logistyki  i spedycji.  Uczniowie, którzy przystąpili do I etapu rozwiązywali test wiedzy składający się z 25 pytań. Nasze miasto w tym etapie reprezentowali uczniowie z Zespołu Szkół Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących uczęszczający do Techniku nr 5 kształcącego w zawodzie technik logistyk. Do kolejnego II okręgowego etapu Olimpiady Logistycznej zakwalifikowanych zostało 534 uczniów ze 132 szkół w Polsce. Bytom reprezentować będą : Garbowski Rafał uczeń klasy III CT , Jóźwiak Kamila uczennica klasy IIIcT ,Majchrzyk Maksymilian uczeń klasy II CT , Pęśkiewicz Aleksandra i Zięba Katarzyna uczennice klasy IVcT. Kolejny etap Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej odbędzie się w dniu 5 grudnia w siedzibie ZSAEiO w Bytomiu przy ul. Webera 6.

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".