Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. gdybwcdb Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

Uczniowie ZSAEiO patrolowali ulice naszego miasta

Uczniowie naszej szkoły wraz z funkcjonariuszami policji bytomskich komisariatów oraz drogówki przeprowadzili od 28 do 31 października 2013 r. wspólne patrole. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i uczestniczyło w niej 52 uczniów. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym policjantom za czas, który nam poświęcili oraz za cierpliwość i pokazanie w praktyce specyfiki pracy funkcjonariuszy policji. Więcej informacji na stronie: http://www.bytom.slaska.policja.gov.pl/

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".