Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. kzltayed Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

Prestiżowa nagroda w dziedzinie kultury WENA dla Mateusza Fogla

W tym roku w kategorii tańca towarzyskiego Wenę otrzymał uczeń klasy IIC T naszej szkoły Mateusz Fogel.Serdecznie gratulujemy sukcesu!Wolne Stowarzyszenie Zielonych Artystów i Urząd Miejski w Bytomiu nagradzają młodych, zdolnych bytomian lub uczniów bytomskich szkół.Nagrody Wena są od kilku lat przyznawane tym uczniom, którzy w dziedzinie kultury szczególnie wyróżniają się na tle innych. Aby zobaczyć zdjęcia przejdź do galerii lub kliknij TUTAJ.

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".