Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. wpsqqiay Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

Są już wyniki konkursu Deutschfreund.

Najlepsza w szkole okazała się Dorota Nowak (21 miejsce w województwie) uczennica klasy IICLO. II miejsce zajęła Wioletta Wilczkowska (55 miejsce w województwie) uczennica klasy IICLO, natomiast III najlepszy wynik osiągnęła Samanta Kandora (66 miejsce w województwie) z klasy IICLO. Wszystkim pozostałym osobom, które brały udział w konkursie językowym serdecznie dziękujemy oraz życzymy dalszych sukcesów. Osoby wyróżnione to: Izabella Zygmunt, Arkadiusz Zimak, Joanna Wicher, Denis Jasmer, Anna Rzelak, Karolina Korf oraz Wioleta Gleba.

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".