Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. wmdcycgy Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

Finał konkursu na LOGO Kampanii „Ćwicz umysł i ciało – bezpiecznie”

Paulina Czapla dostała siędo finału konkursu na LOGO Kampanii „Ćwicz umysł i ciało – bezpiecznie” organizowanej w ramach rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem Bezpieczniej” w obszarze „Bezpieczna szkoła” oraz upowszechniania aktywności fizycznej uczniów w „Roku Szkoły w Ruchu” organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Katowicach.
Jej projekt znalazł się wśród  6 najlepszych prac konkursowych  wybranych przez Komisję Konkursową. Wybranie jednego LOGO spośród 6 prac wyłonionych w etapie I dokonają uczestnicy i goście Konferencji Inaugurującej Kampanię „Ćwicz umysł i ciało – bezpiecznie” w dniu 26 marca 2014.
Praca Pauliny

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".