Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. hayhrhpt Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

Test sprawdzający znajomość języka angielskiego!

Gratulujemy uczennicom pomyślnego wyniku uzyskanego podczas rozwiązania testu sprawdzającego znajomość języka angielskiego! Do drugiego etapu ogólnopolskiego konkursu "Pokaż nam język", organizowanego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych przez Wyższe Szkoły Bankowe, zakwalifikowały się: Karolina Jadczak z klasy II b LO i Ewa Minsdorf z klasy IIIc LP.
Uczennice wezmą udział w dalszym etapie konkursu, 31 marca b. r. w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu - Wydział Zamiejscowy w Chorzowie (adres: ul. Sportowa 29, Chorzów).

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".