Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. uqaujhwa Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

Spotkanie z Panem Senatorem Rzeczpospolitej Polskiej Andrzejem Misiołkiem.

26 lutego 2014 r uczniowie naszej szkoły mieli przyjemność gościć Pana Senatora Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Misiołka. W ramach promowania idei parlamentaryzmu
i demokracji wśród młodzieży szkolnej dowiedzieliśmy się o roli Senatu  w polskim ustroju państwowym.  Wysłuchaliśmy prelekcji na temat zasady podziału i równowagi władz, immunitetu parlamentarnego oraz  różnic pomiędzy pełnieniem funkcji parlamentarzysty społecznego i zawodowego. Spore zainteresowanie młodzieży życiem politycznym oraz interesujący wykład zakończył się zadawaniem wielu pytań, na które Pan Senator chętnie odpowiadał.

 Jesteśmy pełni uznania dla działalności Pana Senatora łatwości z jaką nawiązał kontakt z młodzieżą oraz jego społecznego sprawowania tak godnej funkcji.

Żeby zobaczyć zdjęcia, przejdź do galerii lub kliknij TUTAJ.

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".