Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. gjkcpndh Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

III miejsce naszej uczennicy Martyny Mól

21 marca ogłoszono wyniki konkursu na opowiadanie detektywistyczne pt.: „Agatha Christie przedstawia tajemniczą historię…” pod patronatem  szefa bytomskiego garnizonu podinspektora Andrzeja Szymczyka.

W konkursie mogli uczestniczyć uczniowie klas gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych.

Wpłynęło 25 opowiadań z całego śląska. Naszą szkołę reprezentowały 3 wspaniałe dziewczyny i ich opowiadania : Jolanta Rybińska- „Trupie stawy” Martyna Mól – „Szyderczy śmiech”  i Karolina Stanke -  „Bytomski Detektyw”.

Jesteśmy dumni z III miejsca Martyny Mól, która  otrzymała list gratulacyjny Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu podinspektora mgr Andrzeja Szymczyka oraz dyplom
i  nagrody  rzeczowe.  Wszyscy  pozostali   uczestnicy   również  otrzymali  dyplomy
 z rąk  Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji aspiranta sztabowego Adam Jakubiaka.

Na zakończenie wysłuchaliśmy wspaniałego koncertu muzycznego wychowanek Młodzieżowego Domu Kultury.

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".