Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. ftpbqpqm Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

Pożegnanie absolwentów

25 kwietnia tradycyjnie pożegnaliśmy uroczystą akademią naszych tegorocznych absolwentów, uczniów klas trzecich liceum i klas czwartych technikum. Z tej okazji młodsi koledzy zaprezentowali inscenizację będącą trawestacją II części Dziadów A. Mickiewicza.

Po raz kolejny uczennica, która uzyskała najwyższą średnią w całym cyklu kształcenia otrzymała promesę na bezpłatne studia w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach. Szczęśliwą osobą jest absolwentka „klasy policyjnej” VII Liceum Ogólnokształcącego wchodzącego w skład Zespołu Szkół Administracyjno-Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Bytomiu Izabela Chudobska. Promesę na bezpłatne studia wręczył Prodziekan Wydziału Nauk Technicznych WSZOP dr inż. Maciej Puchała. Żeby zobaczyć zdjęcia, przejdź do galerii lub kliknij TUTAJ.

Izabela zamierza podjąć studia właśnie w tej uczelni na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne.

 

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".