Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. kydbwyic Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

Tomasz Ossoliński w ZSAEiO

Kiedyś on spotkał na swej drodze mistrza, dziś jest autorytetem dla młodych adeptów sztuki krawieckiej. Tomasz Ossoliński odwiedził wczoraj Technikum nr 5 w ZSAEiO, gdzie od tego roku szkolnego w zawodzie technik technologii odzieży kształci się kilkanaście uczennic. Wizycie towarzyszyła kamera programu „Kulisy sławy” TVN.

Popularny projektant mody uczył się zawodu w technikum odzieżowym w Katowicach, tam też podczas konkursu krawieckiego dostrzegł go Jerzy Antkowiak, ówczesny król projektantów.

Słowo „Bytom” dla Tomasza Ossolińskiego oznacza początek kariery. To tu zaraz po maturze objął stanowisko głównego projektanta w Zakładach Odzieżowych BYTOM i pod okiem mistrzów krawieckich stawiał pierwsze kroki w zawodzie.

Dziś Ossoliński ubiera plejadę gwiazd i czołowych polityków. Projektował kreacje na oscarową galę w Los Angeles. Widzowie TVN mogą oglądać go w programie „Projekt Runway”.
 
Żeby zobaczyć zdjęcia, przejdź do galerii lub kliknij TUTAJ.
 
 
Źródło: bytom.pl

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".