Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. lcpyeicc Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX 2014

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX 2014 pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie rozstrzygnięty!!! 

Gratulujemy uczestnikom konkursu, uczniom klasy Ic T - Adamowi Wacławczyk, Grzegorzowi Frydel, Michałowi Zając, Mateuszowi Kadłubiec i Danielowi Augustyn oraz Oktawii Borysowskiej z klasy Ib LO, którzy w kategorii Lions zajęli 4. miejsce w powiecie.

W kategorii Eagles uczennice z klasy IIIc LP Ewa Minsdorf i Sandra Bąk zajęły miejsce 5. 

Konkurs obejmował zagadnienia z zakresu kulturoznawstwa, gramatyki, słownictwa (w tymi z geografii i chemii) oraz tzw. języka codziennego, a także pytania dotyczące podanej lektury, którą uczniowie musieli przeczytać w języku angielskim. 

Zapraszamy do zabawy z językiem angielskim w przyszłym roku szkolnym i życzymy jeszcze lepszych wyników!

 

Zespół Anglistów

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".