Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. mgxlirnu Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

Wycieczka uczniów do Wiednia

Wycieczka uczniów klas technikum logistycznego i ekonomicznego ZSAEiO do Wiednia
do firmy logistycznej LKW-WALTER
W dniu 29.10.2014 43 uczniów z klas technikum logistycznego i ekonomicznego oraz opiekunowie: Barbara Fajer, Angelika Fehler-Matejczyk, Anita Adamek, Józef Henkel oraz Leszek Podlejski udało się do stolicy Austrii. Głównym celem wyjazdu była wizyta w firmie LKW-WALTER, która wsparła finansowo organizację wycieczki.
Pan Thomas Denkinger oraz Krzysztof Adamczuk w interesujący sposób przedstawili zasady funkcjonowania przedsiębiorstwa, następnie uczniowie w kilkuosobowych grupach zwiedzili poszczególne działy, w których mieli m.in. możliwość zapoznania się z pracą osób zajmujących się organizacją i realizacją zleceń spedycyjnych.
Po wizycie w LKW – Walter uczestnicy wyjazdu zwiedzili centrum Wiednia. Mieli możliwość zobaczenia m. in. pałacu Schönbrunn, dawnej siedziby rodu Habsburgów - Hofburga, średniowiecznej katedry św. Szczepana oraz gmachu Opery Narodowej.
Firma LKW Walter to jedno z największych przedsiębiorstw transportowo-logistycznych na rynku europejskim. W Wiedniu-Neudorf oraz w Kufstein w Tyrolu organizowanych i koordynowanych jest ponad milion transportów rocznie. Firma zatrudnia 1400 pracowników z 41 krajów, w tym około 150 z Polski. Aby zobaczyć zdjęcia przejdź do galerii lub kliknij TUTAJ.

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".