Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. habqhthd Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

VII edycja Olimpiady Logistycznej

W dniu 5 grudnia 2014r. o godzinie 11:00 w siedzibie ZSAEiO w Bytomiu odbyła się VII edycja Olimpiady Logistycznej, etap okręgowy  pt. „Zapasy z zapasami”, w której wzięło udział 67 uczestników z różnych szkół
z południa Polski m.in.; ZSA-EiO|Bytom, PZSTiO3|Oświęcim, ZSE|Brzeg, ZS|Głogówek, ZS1|Kędzierzyn-Koźle, ZSZ|Krapkowice, ZSE|Olesno, ZSE|Opole, ZS|Opole, ZS|Zdzieszowice, ZSE|Bielsko-Biała, ZSOiT|Czeladź,  ZSŁT3|Gliwice, ZS2T1|Jastrzębie-Zdrój, ZSP6T6|Jaworzno, ZS1|Kłobuck, PZS|Lędziny, ZS|Poręba, ZST|Rybnik, ZSE-U|Rybnik, ZSE-U|Zabrze, ZS2|Żory .

 Naszą  szkołę ZSAEiO w Bytomiu reprezentowało 2 uczniów Paweł Lambarski i Maksymilian Majchrzyk
z klasy 3 c Technik Logistyk, który 10 października przeszli etap I.

Uczniowie zmagali się z zestawem 25 pytań testowych wielokrotnego wyboru o tematyce, zapasów, koncepcji logistycznych, ubezpieczeń w transporcie.

Etap II Olimpiady Logistycznej współorganizowano Z  Wyższą Szkołą Logistyczną w Poznaniu, której przedstawiciel Mateusz Michalski, koordynował i nadzorował jej przebieg.

Na wyniki Olimpiady Logistycznej musimy poczekać aż do 19 grudnia 2014r.
Aby zobaczyć zdjęcia przejdź do galerii lub kliknij TUTAJ.

 

Puchała Aleksandra

nauczyciel ZSAEiO w Bytomiu

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".