Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. rlqvwaxh Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

VI edycja Konkursu wiedzy o języku angielskim i kulturze krajów anglosaskich

W dniu 2 grudnia 2014 roku w naszej szkole został przeprowadzony I etap (szkolny) VI edycji Konkursu wiedzy o języku angielskim i kulturze krajów anglosaskich. Organizatorem Konkursu jest Katedra Kulturoznawstwa i Filologii Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach (WSZOP).Do II etapu zakwalifikowało się dwóch uczniów naszej szkoły. Są to : Dominik Brol z kl. IV a T oraz Dominik Kretkowski z kl. I b T. II etap Konkursu zostanie zrealizowany za pośrednictwem Internetu w dniach 15 i 16 grudnia 2014 roku.

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".