Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. svahpbur Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

W11 – Wydział Śledczy

17 grudnia gościliśmy w naszej szkole panią Nadkomisarz Joannę Czechowską grającą główną rolię w serialu „W11 – Wydział Śledczy". Celem tego spotkania było zapoznanie klas policyjnych z rzeczywistością i wyobrażeniami o pracy w policji. Pani Joanna opowiadała o studiach ukończonych w Szczytnie, a następnie o pracy, w której zajmowała się przestępstwami narkotykowymi. Jako nadkomisarz pełniła również obowiązki zastępcy naczelnika sekcji kryminalnej. Uczniowie bardzo uważnie wysłuchali informacji dotyczących rekrutacji oraz pracy w Policji. Zadawali wiele pytań min. dlaczego wybrała taki zawód? Pani nadkomisarz odpowiedziała, że od dziecka chciała zostać policjantką a duży wpływ na te marzenia miał serial „07 zgłoś się”, który jako dziewczynka oglądała pasjami. Wykład z cyklu „Ciekawa lekcja” został przeprowadzony przy współpracy Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Kawicach. Bardzo dziękujemy za wizytę.

Aby zobaczyć zdjęcia przejdź do galerii lub kliknij TUTAJ.

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".