Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. dzrnwfqs Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

III Olimpiada Z ZAKRESU PROJEKTOWANIA I WYTWARZANIA WYROBÓW ODZIEŻOWYCH

Dnia 6 listopada bieżącego roku w ZSAEiO odbyły się eliminacje szkolne OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI Z ZAKRESU PROJEKTOWANIA I WYTWARZANIA ODZIEŻY. Do etapu szkolnego przystąpiło łącznie z klasy II BT i III AT 16 uczennic kierunku technik technologii odzieży. Do II stopnia (okręgowego) OLIMPIADY WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI Z ZAKRESU PROJEKTOWANIA I WYTWARZANIA ODZIEŻY zakwalifikowało się 16 uczennic:
1.    Kier Adrianna
2.    Kier Weronika
3.    Kula Daria
4.    Pander Joanna
5.    Sobczyk Klaudia
6.    Drabner Martyna
7.    Dziembała Patrycja
8.    Fim Patrycja
9.    Knysak Patrycja
10.    Krzeszczyk Weronika
11.    Maląg Adrianna
12.    Skop Beata
13.    Stelmach Magdalena
14.    Wojtysiak Syntia
15.    Yusufakhmedora Aziza
16.    Yusufakhmedora Nodira
Gratulujemy uczennicom i trzymamy za nie kciuki w następnym okręgowym etapie, który odbędzie się 13 stycznia 2016 roku.

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".