Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. kxvnocbg Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

POMAGAMY – jak szlachetne pszczółki

W styczniu 2016 r. nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego programu konkursowo-edukacyjnego pod hasłem „EDUKUJEMY –  POMAGAMY” organizowanego przez REBA O.O.S.A. 

Wybraliśmy grupę „POMAGAMY – jak szlachetne pszczółki”.

Akcja polega na zbiórce baterii, dzięki której  wspieramy Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce, a także dbamy o środowisko. Baterie zbierane są w bibliotece szkolnej lub w pokoju pedagoga do końca marca 2016 r.   

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".