Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. fgsnlmzp Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

Zaproszenie na Ekonomię Ekstremalną 2016

Zaproszenie na Ekonomię Ekstremalną 2016. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach  serdecznie zaprasza uczniów ZSAEiO w Bytomiu do udziału w Ekonomii Ekstremalnej - rajdzie dla kandydatów przygotowanym przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, która odbędzie się w sobotę 21 maja w Parku Śląskim. Ekonomia Ekstremalna to świetna zabawa, zorbing, dobre jedzenie, możliwość spotkania ze społecznością akademicką oraz atrakcyjne nagrody. 

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".