Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. zavgjrfg Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

AKTORSKI SUKCES UCZNIÓW ZSAEIO

28 i 29 września 2016 roku w Bytomskim Teatrze Tańca i Ruchu ROZBARK odbyło się przedstawienie pt. „ Znakopolis”. Zostało zorganizowane w ramach działań „bezpieczna droga do szkoły” i przeznaczone dla wszystkich bytomskich pierwszoklasistów. Uczniowie naszej szkoły wcielili się w baśniowe role własnego scenariusza.  Zabrali nas w zaczarowanej autostradii świat gdzie Dorotka, strach na wróble, zaklęte drzewo oraz lew w bardzo prosty i przejrzysty sposób przedstawili zasady poruszania się po drodze. W magicznym świecie „ Znakopolis” nie zabrakło również wspaniałych piosenek, które zachęcały dzieciaki do wspólnej zabawy.

Współorganizatorem programu profilaktycznego był teatr, szkoła oraz bytomska komenda policji. Przed spektaklem mundurowi z bytomskiej policji przypomnieli uczniom zasady, którymi powinni się kierować, aby bezpiecznie poruszać się po drodze. Gośćmi specjalnymi byli Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji KMP Bytom kom. Norbert Wlazło, Pełnomocnik Prezydenta ds Bezpieczeństwa Miasta Pan Tadeusz Ostrowski oraz dyrektor ZSAEiO Pani Dagmara Jarosz-Lewandowska.

Bardzo dziękujemy za wspaniałą grę aktorską, duże zaangażowanie, niezwykły talent i wysoki profesjonalizm wszystkim uczniom. K. Belka.

Scenariusz i wokal: Joanna Niewulis, Nicole Król

Narratorzy: Aleksandra Wylężek, Łukasz Żurek

Dorotka: Olga Dul

Dobra wróżka: Sonia Sobolewska

Policjant: Łukasz Wajda

Strach na wróble: Natalia Cichoń

Zaklęte drzewo: Katarzyna Bystrzykowska

Lew: Wiktoria Chochła

Strażnik: Piotr Del

Wiedżma: Sara Król

Uczniowie: Wiktoria Czarnoba, Natalia Soporska, Daria Wolska

Obsługa techniczna : Damian Szlosarek, Artur Zieliński.

Aby zobaczyć zdjęcia przejdź do galerii lub kliknij TUTAJ.

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".