Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. domehupg Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

I Ogólnopolska Olimpiada Statystyczna

W środę 16.11.2016r. w naszej szkole odbyła się I Ogólnopolska Olimpiada Statystyczna - etap szkolny. Brało w niej udział 9 osób. Uczestnicy w teście on-line zmagali się z z zagadnieniami z zakresu przedmiotów ekonomicznych, matematyki, informatyki, geografii, przedsiębiorczości. Opiekunem Olimpiady jest pani Iwona Misiak, a nad sferą techniczną czuwał pan Robert Tomalak. Trzymamy kciuki za uczestników w sprawie zakwalifikowania się do etapu okręgowego.

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".