Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. yihhjskx Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

SUKCES UCZENNIC Z KLASY IIIa T PODCZAS FINAŁU ŚLĄSKIEGO KONKURSU WIEDZY O PODATKACH

Dnia 16 marca 2017 roku w auli Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbył się II etap IX Śląskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach zorganizowanego przez Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych pod honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty. W ramach Konkursu uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa śląskiego nadesłali około 197 prac pisemnych o tematyce podatkowej. Spośród autorów nadesłanych prac, do kolejnego etapu zakwalifikowano 90 osób.
II etap Konkursu składał się z części pisemnej, w której wzięło udział 88 osób oraz ustnej, do której zakwalifikowało się 25 osób.
Laureatami II etapu IX Śląskiego Konkursu zostały między innymi dwie uczennice naszej szkoły z klasy IIIaT:
- Joanna Ziebura -  II miejsce
- Sandra Cichy - VII miejsce.
Ogólnopolski III etap konkursu, do którego obie uczennice się zakwalifikowały, odbędzie się 7.04.2017r. Gratulujemy i trzymamy kciuki. 

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".