Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. isvkluco Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

Konkurs zawodoznawczy.

W dniu 24.04.2017r. odbyło się wręczenie nagród laureatkom konkursu zawodoznawczego "Przyłapani zapracowani - zawody moich dzieci". Miało to miejsce w Państwowej Szkole Muzycznej w Bytomiu, podczas inauguracji Bytomskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. W konkursie wzięło udział 9 uczniów z naszej szkoły, z czego 3 osoby stanęły na podium - opiekunem była pani Iwona Misiak.

Aby zobaczyć zdjęcia przejdź do galerii lub kliknij TUTAJ

I miejsce - Katarzyna Policha z kl. IV b Technikum

II miejsce - Nicola Król z kl. IV b Technikum

III miejsce - Adriana Saran z kl. II a Technikum

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".