Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. unucpqza Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

Szlachetna Paczka 2017

Informujemy, że Szkolny Klub Wolontariatu przystąpił do akcji "Szlachetna Paczka". Podarunki zbieramy do 8 grudnia. Możecie przynosić je do pokoju nauczycielskiego. Wszystkie informacje na temat rodziny, dla której przygotowujemy paczkę znajdziecie w załączniku. Bardzo prosimy o wsparcie akcji. Razem możemy naprawdę wiele! 
 
Wybór rodziny do wsparcia --> POBIERZ

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".