Proszę przepisać. fnjzesxa Pomóż walczyć ze SPAMem!

I Bytomski Festiwal Mody

24 marca 2015 roku w Bytomskim Teatrze Tańca i Ruchu Rozbark odbył się I Bytomski Festiwal Mody i Stylizacji, którego adresatem byli uczniowie gimnazjów województwa śląskiego. Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych i Ogólnokształcących we współpracy z Teatrem Rozbark był inicjatorem i organizatorem imprezy. Patronat nad nią objęli: Prezydent Miasta Bytomia - Damian Bartyla, firma Norman i Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach. W ramach festiwalu, poza programem artystycznym przygotowanym przez uczniów i nauczycieli ZSAEiO, odbył się finał dwóch konkursów plastycznych: „W świetle jupiterów” i „School look”. W Teatrze Rozbark finaliści pierwszego z nich prezentowali przygotowane przez siebie stylizacje na wybiegu, natomiast wszystkie nadesłane prace plastyczne inspirowane tematem „School look” weszły w skład wystawy, którą mogła podziwiać zebrana w teatrze publiczność. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie festiwalu nauczycielom i uczniom naszej szkoły, sponsorom oraz dyrekcji i pracownikom  Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu Rozbark.

Dziękujemy wszystkim gimnazjalistom, którzy wzięli udział w konkursach i ich opiekunom. Gratulujemy zwycięzcom!   Nagrody Jury zdobyli:

1. School look: I miejsce: Paulina Konik z Gimnazjum nr 8 w Bytomiu, II miejsce: Pamela Nawrot z Miejskiego Zespołu Szkół nr 1 w Czeladzi, III miejsce: Damian Fejdasz z Gimnazjum nr 2 w Bytomiu.

2. W świetle jupiterów: I miejsce: Kamila Nowak z Gimnazjum nr 5 w Bytomiu, II miejsce: Izabela Bogdańska z Gimnazjum nr 3 w Katowicach, III miejsce: Wioleta Mroczkowska z Gimnazjum nr 8 w Bytomiu.

Nagrodę publiczności przyznano: Damianowi Fejdaszowi i Izabeli Bogdańskiej. Spośród 10 najszybciej nadesłanych prac wylosowano Natalię Troczyńską z Gimnazjum nr 9 w Bytomiu.

Aby zobaczyć zdjęcia kliknij TUTAJ.

Koordynator:

dr Justyna Pacukiewicz