Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. hfzdnpuj Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

Klasa policyjna

W klasie policyjnej, gdzie obok przedmiotów ogólnokształcących uczeń zdobywa wiedzę
z prawoznawstwa, prawa administracyjnego, prawa cywilnego, prawa karnego i psychologii pracy policjanta. Dodatkowo nabywa umiejętności z samoobrony (w ramach obowiązkowych zajęć lekcyjnych) i uczestniczy w zajęciach organizowanych przez Komendę Miejską Policji w Bytomiu oraz zajęciach wyjazdowych prowadzonych przez kadrę dydaktyczną Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie,
 PRZEJDŹ DO NOWEJ WERSJI SZKOLNEJ STRONY WWW  

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".