czytacieipolecacie

Uczennice Wiktoria Brol oraz Karolina Kulwicka wraz z paniami bibliotekarkami  serdecznie zapraszają  do udziału w akcji czytelniczej pod hasłem "Czytacie i polecacie".  Jest to okazja do podzielenia się na forum wrażeniami, przemyśleniami i opiniami na temat przeczytanych przez Was książek. 

 Akcja odbywa się na Instagramie biblioteki szkolnej:

 https://www.instagram.com/explore/tags/czytacieipolecacie/

 Mamy nadzieję, że spodoba wam się nasz pomysł i zainspirujecie innych do czytania :)

Szczegóły znajdziecie w wiadomości wysłanej poprzez Mobidziennik.

Jeśli macie jakieś pytania zapraszamy do naszej biblioteki:)

INŻYNIEROWIE PRZYSZŁOŚCI to nowy program oświatowy Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza skierowany do uczniów i nauczycieli liceów i techników, którzy mają pomysł na własny projekt badawczy i chcą go realizować. Rejestrować się i dokonywać zgłoszeń konkursowych można od 10 października do 15 listopada 2023 r. za pomocą formularza na stronie.

inżynierowie przyszłości

W dniu 28 września  2023 roku  przeprowadzone zostały w naszej szkole wybory do prezydium Samorządu Uczniowskiego. Zgodnie z Regulaminem w skład prezydium Samorządu Uczniowskiego weszły trzy osoby z następującym przydziałem czynności w roku szkolnym 2023/2024:

Przewodnicząca - Natalia  Kęsik

Zastępca przewodniczącej - Szymon Bakalarz

Sekretarz - Anna Pijewska

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XVII edycji akcji Podaruj Znicz na Kresy.  Akcja odbywa się w bibliotece szkolnej i trwa do dnia 13 października.

 Niech światło zebranych przez nas zniczy

zapłonie na polskich grobach

i poświadczy naszą pamięć o Zmarłych,

którzy pozostali na ukochanych Kresach na zawsze

 

Podaruj znicz na kresy