Chcesz się dowiedzieć, czego możesz się nauczyć w trakcie studiów prawniczychDołącz do 4 bezpłatnych spotkań online organizowanych i prowadzonych przez studentów Prawa należących do Studenckiej Poradni Prawnej Uniwersytetu SWPS. Podczas webinarów poznasz odpowiedzi na takie pytania, jak:

  • Co to jest mowa nienawiści i jak się bronić przed hejtem?
  • Jakie są twoje prawa jako kupującego i co zrobić, żeby nie dać się oszukać?
  • Czym właściwie jest „umowa śmieciowa” i jakie są rodzaje umów o pracę?
  • Czym są kryptowaluty, jak ich używać i jakie aspekty prawne się z nimi łączą? 

Obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy. Wszystkie zajęcia są bezpłatne i prowadzone online. Liczba miejsc ograniczona.

Spotkania ze Studencką Poradnią Prawną Uniwersytetu SWPS to tylko wycinek tego, czego uczymy na Prawie Uniwersytetu SWPS. To dobra szansa, żeby sprawdzić, czy chciałbyś poznać tę dziedzinę jeszcze lepiej!