Dni Otwarte Politechniki Śląskiej odbywać się będą przez trzy dni w terminie: 12 – 14 kwietnia, w godz. 11:00 – 13:00 i są skierowane przede wszystkim do tegorocznych maturzystów, ale również do zainteresowanych uczniów klas młodszych.

Podczas wydarzenia uczniowie będą mogli uzyskać cenne informacje na temat tego jak studiuje się na naszej uczelni oraz jak dostać się na swój wymarzony kierunek!

 Do Dni Otwartych Politechniki Śląskiej będzie można dołączyć na naszym kanale YouTube:  Politechnika Śląska - YouTube

A już teraz można dołączyć do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/363298338260763

Dni Otwarte Politechniki Śląskiej

Już za dwa tygodnie, 22 kwietnia w czwartek, odbędzie się Dzień Otwarty Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W tym roku niestety całkowicie on-line (Wydarzenie na FB: https://fb.me/e/1gtYBrDxT ) 

Bardzo gorąco zachęcamy Kandydatów do uczestnictwa a przede wszystkim do zapoznania się z ofertą kierunku Europeistyka i do aplikowania na niego!   

Gorąco zapraszamy również na stronę Katedry na FB:  https://www.facebook.com/Katedra-Studi%C3%B3w-Europejskich-i-Integracji-Gospodarczej-UEK-101856238195155

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Chcesz się dowiedzieć, czego możesz się nauczyć w trakcie studiów prawniczychDołącz do 4 bezpłatnych spotkań online organizowanych i prowadzonych przez studentów Prawa należących do Studenckiej Poradni Prawnej Uniwersytetu SWPS. Podczas webinarów poznasz odpowiedzi na takie pytania, jak:

  • Co to jest mowa nienawiści i jak się bronić przed hejtem?
  • Jakie są twoje prawa jako kupującego i co zrobić, żeby nie dać się oszukać?
  • Czym właściwie jest „umowa śmieciowa” i jakie są rodzaje umów o pracę?
  • Czym są kryptowaluty, jak ich używać i jakie aspekty prawne się z nimi łączą? 

Obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy. Wszystkie zajęcia są bezpłatne i prowadzone online. Liczba miejsc ograniczona.

Spotkania ze Studencką Poradnią Prawną Uniwersytetu SWPS to tylko wycinek tego, czego uczymy na Prawie Uniwersytetu SWPS. To dobra szansa, żeby sprawdzić, czy chciałbyś poznać tę dziedzinę jeszcze lepiej!