ZSAEiO ogłasza nabór uczniów do klas pierwszych Technikum na rok szkolny 2020/2021
w następujących zawodach:

  • NOWOŚĆ Technik stylista Technik stylista zajmuje się projektowaniem wszystkich typów odzieży, ale także kostiumów do występów teatralnych czy sesji zdjęciowych. Zna się zarówno na historii mody jak i śledzi najnowsze trendy modowe. Nie ma trudności z przygotowaniem kostiumu czy pokazu mody. >> PREZENTACJA KIERUNKU
  • Technik rachunkowości to przyszłościowy zawód dający Ci interesującą pracę z wysokim wynagrodzeniem. U nas nauczysz się korzystać ze specjalistycznego oprogramowania służącego do rozliczeń finansowych, poznasz zasady i przepisy niezbędne do wykonywania przyszłego zawodu. PO ukończeniu szkoły będziesz świetnym specjalistą z zakresu zarządzania finansami firm, rozliczeniami z ZUS-em, z Urzędem Skarbowym i z kontrahentami. Zdobędziesz wiedzę i umiejętności poszukiwane na rynku pracy. >> PREZENTACJA KIERUNKU
  • Technik ekonomista to świetny zawód, dający perspektywy zatrudnienia. Ucząc się w tej klasie poznasz, czym jest ekonomia, rachunkowość, finanse i prawo. Nauczysz się sporządzać rozliczenia, analizować finanse firm i prowadzić dokumentację. Zdobędziesz ciekawy zawód i możliwość zatrudnienia w instytucjach państwowych, firmach prywatnych, bankach lub będziesz mieć możliwość prowadzenia własnej działalności gospodarczej. >> PREZENTACJA KIERUNKU
  • Technik logistyk to poszukiwany specjalista. Ucząc się w tej klasie odkryjesz, czym jest logistyka, gospodarowanie zapasami i magazynem, w jaki sposób można zorganizować transport ładunków, jak zarządzać różnymi procesami w firmie. Zdobędziesz ciekawy i dobrze płatny zawód, który da Ci możliwość zatrudnienia w firmach logistycznych, spedycyjnych, centrach dystrybucji, firmach produkcyjnych i dystrybucyjnych. >> PREZENTACJA KIERUNKU
  • Technik przemysłu mody to zawód dla osób, które pasjonują się modą. Jeśli chcesz poznać, czym jest projektowanie, kreowanie, modelowanie i szycie odzieży, to jest to zawód dla Ciebie. Nauczysz się konstruować i szyć odzież, poznasz ciekawych kreatywnych ludzi, weźmiesz udział w pokazach mody, zajęciach warsztatowych organizowanych przez Wyższą Szkołę Techniczną, zdobędziesz doświadczenie zawodowe podczas praktyk w firmie Norman, a po ukończeniu szkoły możesz podjąć pracę lub kontynuować naukę na wybranej przez siebie uczelni (np. w WST na kierunku projektowanie mody). >> PREZENTACJA KIERUNKU
  • Technik reklamy to osoba kreatywna i przebojowa. W trakcie nauki dowiesz się, jak przeprowadzać wywiady, zbierać dane, opracowywać ankiety, tworzyć produkty reklamowe. Po ukończeniu szkoły będziesz mieć możliwość podjęcia pracy w agencji reklamowej, radiu, telewizji na stanowisku agenta reklamowego, copywritera, art designera. Możesz też ubiegać się o pracę w agencjach PR, działach marketingu lub reklamy różnych firm. Z powodzeniem możesz podjąć dalsze studia na dowolnie wybranym przez siebie kierunku. >> PREZENTACJA KIERUNKU
  • Technik handlowiec specjalność e-biznes – jeśli jesteś osobą przebojową, ambitną, wyznaczasz sobie śmiałe cele i konsekwentnie je realizujesz to kierunek dla Ciebie.To zawód na topie, bo handel to nasza codzienność! To innowacyjny kierunek dzięki któremu zdobędziesz umiejętności multimedialnego prezentowani a produktów, obsługi kasy fiskalnej, prowadzenia transakcji na zakupowej platformie internetowej, tworzenia i zarządzania sklepem internetowym oraz prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Ten zawód pozwoli Ci poznać różne techniki sprzedaży, typy klientów i techniki negocjacyjne. Twoje perspektywy zatrudnienia to m.in. specjalista ds. marketingu, sprzedaży, zaopatrzenia, merchandiser, pracownik działu obsługi klienta w firmach handlowych, ubezpieczeniowych i finansowych. >> PREZENTACJA KIERUNKU