Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. jqnozmhe Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

Sukcesy dydaktyczne

2017/2018 

Konkurs

Etap:

/wojew. krajowy, międzynarodowy/

Liczba uczestników reprezentujących szkołę

Miejsce, wyróżnienie

II Ogólnopolska Olimpiada Statystyczna

Wojewódzki

3

--

Ogólnopolski Konkurs „Szkolne Mistrzostwa Menedżerskie”

Krajowy

3

V miejsce

Tak budziła się Polska w mojej miejscowości” – album fotograficzny

Wojewódzki

2

--

X Śląski Konkurs Wiedzy o Podatkach

Wojewódzki

6

I miejsce

Score Hunter” konkurs ogólnopolski

krajowy

2

2 bony do Empiku

Wojewódzki Turniej Artystyczny

Wojewódzki

19

I miejsce

2 x III miejsce

2 wyróżnienia

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menadżerskich

Zawody okręgowe

4

1 wyróżnienie

Konkurs „Bezpieczeństwo pożarowe na co dzień”

Wojewódzki

krajowy

2

1

I miejsce

--

Konkurs na projekt kampanii reklamowej „Poznaj zawód , w którym kształci moja szkoła”

Wojewódzki

2

III miejsce

Discover Canada

Wojewódzki

1

półfinał

Konkurs debat młodzieżowych

Wojewódzki

2

I miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Policyjna w Szczytnie

krajowy

4

 

VI Ogólnopolski konkurs kreowania ubioru „Galaktyczne blaski” w Warszawie

krajowy

32

8 przeszło do finału

 

II Ogólnopolski Konkurs Sztuka przeobrażeń. „Ubiór znakiem czasu. Klimaty Orientu - Japonia” w Rzeszowie

krajowy

21

10 przeszło do finału

WST w Katowicach - II Etap Olimpiady Okręgowej organizowanej przez Politechnikę Łódzką – V Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Z Zakresu Projektowania I Wytwarzania Wyrobów Odzieżowych

krajowy

6

2 uczennice zakwalifikowały się do IV etapu ogólnopolskiego

 

III Ogólnopolski Konkurs Kreacja prowokacje – Radom

krajowy

6

1 przeszła do finału

XXIV Ogólnopolski Konkurs „Mała pętelka” - Poznań

krajowy

12

 

III Ogólnopolski Konkurs Projektantów Mody „Kreacje prowokacje” – Radom

krajowy

3

1 wyróżnienie

VI Ogólnopolski konkurs kreowania ubioru  "GALAKTYCZNE BLASKI " - Warszawa

krajowy

7

I miejsce, 4 wyróżnienia

III Etap Olimpiady Ogólnopolskiej organizowanej przez Politechnikę Łódzką -V Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Z Zakresu Projektowania I Wytwarzania Wyrobów Odzieżowych

krajowy

2

2 uczennice zdobyły tytuł Finalisty V Olimpiady Ogólnopolskiej

II Ogólnopolski Konkurs Ubiór znakiem czasu " KLIMAT ORIENTU – JAPONIA -Rzeszów

krajowy

10

I miejsce, 1 wyrożnienie

2016/2017 

Konkurs

Etap:

/wojew. krajowy, międzynarodowy/

Liczba uczestników reprezentujących szkołę

Miejsce, wyróżnienie

Ogólnopolska Olimpiada Statystyczna

wojewódzki

3 osoby

 

finał VII edycji Ogólnopolskiego konkursu wiedzy logistycznej na WSB Dąbrowa Górnicza

krajowy

5 uczniów

5 uczniów w finale

Konkurs Ogólnopolski młodych projektantów "Mała pętelka"

Krajowy

8 uczniów

wyróżnienie: Joanna Pander

Konkurs Wiedzy Biblijnej

krajowy

3 osoby

 

Śląski Konkurs Wiedzy o Podatkach

wojewódzki

2osoby

Joanna Ziebura- II m-ce

Sandra Cichy -VII m-ce w województwie

Konkurs Ogólnopolski Ubiór znakiem czasu "Lata 20 Lata 30"

krajowy

5 osób

wyróżnienie: Damaris Kożba i Natalia Kociubiak;

Dwa wyróżnienia dla Weroniki Krzeszczyk

IV Olimpiada Wiedzy i umiejętności z zakresu projektowania i wytwarzania odzieży - III Etap Centralny - wycieczka

krajowy

14 osób

Laureatka 5 miejsce w Polsce Martyna Wiór

Finalistki: Beata Skop, Weronika Krzeszczyk

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Szyciu

międzynarodowy

2 osoby

 

V Ogólnopolski konkurs kreowania ubioru GEOMETRYCZNE

krajowy

6 osób

 

Wyróżnienia: Paulina Nocoń

Damaris Koźba

Martyna Wiór

Barbara Chamera

EKSPLOZJE - finał

krajowy

1 osoba

Wyróżnienie: Beata Skop

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Podatkach

krajowy

2 osoby

 

Ogólnopolska Olimpiada Policyjna w Szczytnie

krajowy

2 osoby

Finalista – Artur Zieliński

2015/2016 

Konkurs

Etap:

/wojew. krajowy, międzynarodowy/

Liczba uczestników reprezentujących szkołę

Miejsce, wyróżnienie

My w Europie

krajowy

3

Półfinał - 2osoby

Wojewódzkiego Międzyszkolnego Turnieju Młodych Talentów

wojewódzki

12

  • Anna Krezymon kl. IV b T – konkurencja plastyczna I miejsce

  • Martyna Zielonka kl. II b LO – konkurencja tańca I miejsce

  • Beata Skop kl. III a T – konkurencja Małych form literackich I miejsce oraz konkurencja Poetycka III miejsce

  • Iga Florczyk, Daria Król, Aleksandra Myrcik kl. II b T – konkurencja Małych form teatralnych II miejsce

  • Sandra Cichy, Mateusz Patrak kl. II aT konkurencja Małych form

teatralnych III miejsce

  • Sonia Raniecka kl. I a T – konkurencja Piosenki II miejsce

  • Joanna Niewulis kl. III b T – konkurencja Piosenki wyróżnienie

  • Nicole Król kl. III b T – konkurencja Piosenki wyróżnienie

Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego

krajowy

1

1 miejsce Wiktoria Brodzińska

Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży na Politechnice Łódzkiej

krajowy

3

Finalistki

Weronika Kier

Weronika Krzeszczyk

Patrycja Dziembała

Ogólnopolskiej Olimpiady Policyjnej

krajowy

4

Finalistki

Bujoczek Marcelina i Chudobska Katarzyna

Ogólnopolski Konkurs "Mała Pętelka"

krajowy

4

Wyróżnienie:

Joanna Pander

Barbara Chamera

Konkurs „Dopalacze kradną życie”

miejski

3

Katarzyna Szczygieł i Anna Jaskulla IIaT

(praca grupowa) II miejsce

VIII Olimpiada Logistyczna WSL Poznań

wojewódzki

17

Do II etapu okręgowego
w Żorach przeszedł Paweł Lambarski

XI Wojewódzki konkurs „Anioły Bożego Narodzenia”

miejski

3

Milena Mazur

Katarzyna Rodzeń

Sandra Cichy

VI Konkurs Talentów „Talentiada 2015”

miejski

3

Beldzik Angelika, Król Nicole, Raniecka Sonia

Półfinał Olimpiady Logistycznej WSL Poznań zawody okręgowe

okręgowy

1

Paweł Lambarski

VIII Śląski Konkurs Wiedzy o Podatkach – I etap

Wojewódzki

6

 

Międzyszkolny Turniej Młodych Talentów

Wojewódzki

13

Anna Krezymon IVbT, konk. Plastyczna I miejsce,

Gala Finałowa MTMT

Wojewódzki

13

Martyna Zielonka IIbLO, konk. Teńca I miejsce oraz konk. Fotograficzna, Skiba Wiktoria IaT, konk. Fotograficzna, Skop Beata IIIaT, konk. Małych form literackich I miejsce oraz konk. Poetycka III miejsce, Sandra Cichy oraz Mateusz Patrak IIaT, konk. Małych form teatralnych III miejsce, Joanna Niewulis IIIbT, konk. Piosenki wyróżnienie, Nicole Król IIIbT, konk, piosenki wyróżnienie, Sonia Raniecka IaT, konk. Piosenki II miejsce, Angelika Beldzik IIIbT konk. Piosenki, Iga Florczyk, Daria Król oraz Aleksandra Myrcik IIbT konk. Małych form teatralnych II miejsce.

Eliminacje do ogólnopolskiego konkursu „My w Europie”

miejski

5

Do półfinału zakwalifikowały się 2 osoby: J.Rybińska (III b LO)

A. Gajecki (III c LO)

Eliminacje szkolne
I Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

miejski

16

Do zawodów okręgowych zakwalifikowały się 3 osoby z klasy II a T (Patrak Mateusz. Szczygieł Katarzyna, Ziebura Joanna)

Eliminacje szkolne LXVII Olimpiady Wiedzy o Polsce
i Świecie Współczesnym

Miejski

3

D. Rodzoch

J .Rybińska (III b LO)

A.Gajecki (III c LO)

zakwalifikowali się do eliminacji okręgowych

VIII Śląski Konkurs Wiedzy o Podatkach

miejski

1

Patrycja Krzyżańska dostała się do II etapu

XVI edycja ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego
i niemieckiego „Pokaż nam język” – etap szkolny

ogólnopolski

10

Uczeń kl. I a LO Mateusz Kmieć przeszedł do półfinału ogólnopolskiego

II etap Olimpiady Biblijnej w Gliwicach

Wojewódzki

3

 

Konkurs wiedzy o języku angielskim i kulturze krajów anglosaskich

Wojewódzki

15

Do II etapu zakwalifikował się Kaczmarki Michał

2014/2015 

Konkurs

Etap:

/ wojew. krajowy, międzynarodowy/

Liczba uczestników reprezentujących szkołę

Miejsce, wyróżnienie

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna - Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu

Etap wojewódzki

2

-

Ogólnopolska Olimpiada Policyjna - Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie

Etap krajowy

2

1 osoba otrzymała tytuł finalisty oraz indeks Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Ogólnopolski konkurs „Młodzież jakiej nie znacie”- Katolicki Uniwersytet Lubelski

Etap krajowy

1

Wyróżnienie

VII Konkurs Wiedzy o Podatkach

Etap wojewódzki

3

-

 

Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich organizowany przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego w Koninie

 

Etap krajowy

 

4

 

-

Konkurs Liga Młodych Logistyków org. przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Etap wojewódzki

6

-

Wojewódzki konkurs informatyczny „Bezpieczny uczeń” org.

Przez ZS nr 3 w Zabrzu, Komendanta Straży Miejskiej w Zabrzu

 

Etap wojewódzki

10

1 osoba - wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Logistyczny org. przez

WSB w Dąbrowie Górniczej

 

Etap wojewódzki

3

-

Ogólnopolski konkurs językowy „Pokaż nam język” org. przez

Wyższą Szkołę Bankową

Etap wojewódzki

6

-

Ogólnopolski Konkurs Biblijny- org. przez

Kurię Diecezjalną w Gliwicach

Etap wojewódzki

5

-

Ogólnopolski konkurs

„My w Europie” –

org. przez XII LO Wrocław

Etap krajowy

1

2013/2014 

Konkurs

Etap:

/wojew. krajowy,

międzynarodowy/

Liczba uczestników

reprezentujących szkołę

Miejsce, wyróżnienie

Olimpiada Logistyczna (konkurs ogólnopolski)

11.10. 2013 r. - Bytom – szkoła

5.12 2013 r. - Gliwice – etap okręgowy

etap szkolny i etap okręgowy

8

1 uczeń przeszedł do etapu okręgowego

 

VI Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna - Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu

19.10.2013 – Bytom – szkoła

05.12.2013 – etap okręgowy

etap szkolny i etap okręgowy

17

 

 

5 uczniów zakwalifikowało się do etapu okręgowego na 7900 startujących z 270 szkół w Polsce

 

Wojewódzki Konkurs wiedzy historycznej: August Hlond - salezjanin, biskup katowicki, Prymas Polski – Kuratorium Oświaty w Katowicach

09.10.2013 – Bytom - szkoła

25.11. 2013 – finał - Katowice

etap szkolny i finał wojew.

11

1 uczeń w finale wojewódzkim

X Regionalna Olimpiada Wiedzy o Przedsiębiorczości

Chorzów

5.11. 2013 r.

etap szkolny

i finał

27

2 uczennice przeszły do finału:

 

XVI Wojewódzki Konkursu Historyczny „Legiony to żołnierska nuta” zorganizowany przez MDK I

w Tychach

04. 11.2013 - etap wojewódzki

07.11 2013 - finał wojewódzki

etap wojewódzki

i finał wojewódzki

2

4 miejsce w województwie dla dwuosobowej drużyny

 

Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskiej

zawody okręgowe

4

Wyróżnienie dla 1 uczennicy

Ogólnopolska Olimpiada Policyjna organizowana przez Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie

eliminacje w szkole

ćwierćfinał

półfinał

13

10

10

Półfinaliści

 

Konkurs wiedzy o logistyce pod patronatem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

i Naukowego Koła Logistyki DIALOG,

03.03 2014 – etap szkolny

28.03.2014 – finał (II etap)

etap szkolny

finał

2 trzyosobowe zespoły

3 osoby

zakwalifikowanie się 3 uczniów (zespołu) do finału

( etap II) na 123 uczestników/ 44 zespołów/23 szkoły startujące

 

Wojewódzki Konkurs Logistyczny

Liga Młodych Logistyków” Katowice

12.03 2014 – etap szkolny

I etap szkolny

6

3 uczniów zakwalifikowało się do finału

 

VI Śląski Konkurs Wiedzy o Podatkach - Wydział Prawa Uniwersytetu Śląskiego,

13.03.2014 - II etap

etap wojewódzki

4 osoby

4 uczniów przeszło do II etapu

M. Kwaśniak została jedną z 25 najlepszych w woj. śląskim

IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Logistycznego 17 marca 2014r. Wyższa Szkoła Biznesu Dąbrowa Górnicza

17.03. 2014.

ogólnokrajowy

3

miejsce 9: Sebastian Monkos

miejsce 13: Kamil Adamski

miejsce 30: Aleksandra Pęśkiewicz z kl. IVcT

na 116 uczestników

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX 2014 pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego

w Krakowie

powiat

8

 

w kategorii Lions - IV miejsce w powiecie.

w kategorii Eagles – V miejsce

VIII Bytomska Olimpiada Języka Angielskiego – II LO w Bytomiu

06.03.2014 – II etap

II etap

1

 

V miejsce na terenie Bytomia

 

Konkurs językowy” Pokaż nam język” - WSB w Chorzowie

18.03.2014 – Chorzów – II etap

II etap

 

1

 

Zakwalifikowanie się do II etapu

Międzyszkolny quiz humanistyczny „Po Ślonsku”, konkurs rysunkowy „Strój Śląski” i „Konkurs śląskich wiców i anegdot” w ramach Festiwalu Nauki i Sztuki z okazji 760-lecia lokacji Bytomia

rejon

5

III miejsce w konkursie rysunkowym

VI miejsce w konkursie wiców

 

Konkursu na opowiadanie detektywistyczne pt.: „Agatha Christie przedstawia tajemniczą historię…” organizowany przez

Młodzieżowy Dom Kultury nr 1, przy wsparciu Komendy Miejskiej Policji
w Bytomiu

Nadesłano 25 prac z całego Śląska

3

III miejsce

XV Powiatowy Konkurs Historyczny pt.: „ Bytom w drugiej połowie XX wieku” zorganizowany przez TM Bytomia

03.06.2014

powiat

2

9 miejsce w powiecie dla dwuosobowej drużyny

 

Olimpiada Wiedzy o Przedsiębiorczości

Etap szkolny

14 osób

II etap wojewódzki

14

2

2 osoby zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego:

Konkurs „Bytomski Przedsiębiorca Jutra”

I etap i II etap

1

1 uczeń przeszedł do II etapu

Miejski Konkurs Plastyczno-fotograficzny „Zabytki Bytomia” w ramach obchodów 760-lecia lokacji Bytomia

Organizator : II LO im Żeromskiego w Bytomiu

miejski

2

III miejsce

kwalifikacja do wystawy

Konkurs Plastyczny „Mój Bytom – Moja Polska „ w ramach Festiwalu Twórczości Patriotycznej

Organizator: WSZA – Wolne Stowarzyszenie Zielonych Artystów

miejski

2

2 wyróżnienia

Młodzież jakiej nie znacie”

ogólnopolski

3 osoby

wyróżnienie wśród 200 uczestników w gronie 20 laureatów

 

2012/2013 

  • Prestiżowa KRAJOWA NAGRODA eTWINNING 2012 w kategorii specjalnej: Europejski Rok Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej dla projektu 'Many Reasons to Believe' przyznana przez portugalskie Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Narodowym Biurem Kontaktowym Programu eTwinning w Portugalii;

  • EUROPEJSKA ODZNAKA JAKOŚCI dla międzynarodowego projektu 'Many Reasons to Believe'(Polska-Portugalia-Turcja-Grecja) przyznana przez Centralne Biuro Akcji eTwinning w Brukseli

  • KRAJOWA ODZNAKA JAKOŚCI dla międzynarodowego projektu 'Many Reasons to Believe' (Polska-Portugalia- Turcja-Grecja) przyznana przez Narodowe Biuro Akcji eTwinning w Warszawie;
  • zakwalifikowanie się do Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Policyjnej (finał kwiecień 2012);

  • I miejsce w konkurencji tańca, -II miejsce w konkurencji małych form, teatralnych, III miejsce w konkurencji żywego słowa, III miejsce w konkurencji piosenki -IV Edycja Międzyszkolnego Turnieju Młodych Talentów w Gliwicach;

  • I miejsce w Konkursie „Mała Matura z języka angielskiego”;

  • II miejsce w Konkursie Logistycznym zorganizowanym przez Wyższą Szkołę Bankowości w Chorzowie;

  • III miejsce w IV Międzynarodowym Konkursie Fundacji Evens na najciekawszy esej „Poezja łączy ludzi. Mój ulubiony wiersz” pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej;

  • I miejsce oraz 2  wyróżnienia w Konkursie na szopkę bożonarodzeniową zorganizowanym przez BSM, Spółdzielczy Klub „Sezam”;

  • I miejsce w kategorii grupy wokalne dla zespołu KONSONANS w VI Wojewódzkim konkursie wokalnym „Motyw Miłości w Piosence Obcojęzycznej.

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl