Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. gclekhne Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

Agencje reklamowe

REKLAMA ZEWNĘTRZNA (PROJEKT, WYKONANIE i MONTAŻ) tablice reklamowe (planszowych), szyldy, kasetony, wyklejanie grafiki reklamowej na samochodach, oznakowanie wnętrz - tabliczki informacyjne (indywidualne formy lub gotowe systemy), drukujemy bannery reklamowe, flagi firmowe i narodowe, torby foliowe, papierowe i z materiału, taśmy samoprzylepne z logo firmy, tablice do pisania, potykacze reklamowe, wykonanie podświetlanych i nie podświetlanych napisów oraz logotypów z liter przestrzennych; blokowych lub neonów (styrodur, aluminium, pleksi oraz DIBOND [aluminium + pleksi]).


Na rynku istniejemy juz od ponad 15 lat. Zajmujemy się usługami reklamowymi w szerokim tego słowa znaczeniu. W swojej działalności bazujemy na wysokiej jakości sprzętu do obróbki i montażu reklam. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę plastyków i wizualistów. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo usługi z branży reklamy wizualnej i nie tylko. Oferujemy również duży wachlarz usług graficznych i oklejanie samochodów. Jesteśmy w stanie wykonać każdą reklamę od małej tablicy, kasetonu po wielkoformatowe reklamy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze reklamy były dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Zdajemy sobie sprawę, że kluczem do sukcesu każdej działalności jest jej reklama.

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".