Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. bhesaqdt Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

SPED-TRANS

SPED-TRANS jest firmą prywatną zarejestrowaną w 1992 roku i przekształconą w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością w 1994 roku.Od początku istnienia firma zajmuje się spedycją i drogowym transportem międzynarodowym. Czas ponad 10 lat istnienia został wykorzystany do stworzenia silnych więzi gospodarczych z naszymi klientami oraz partnerami zagranicznymi. Inwestycje w zastosowania technik informatycznych w transporcie i spedycji owocuje szerszym zakresem kontroli przesyłek w drodze oraz pozwala obniżać koszty i przedstawiać bardziej atrakcyjne oferty. Od kilku lat zakres oferty został poszerzony o organizację odpraw celnych oraz magazynowanie przesyłek celnych.

Obszarem działania SPED-TRANS jest terytorium całej Europy. Największa ilość przewozów jest wykonywana między Polską a: Włochami, Francją, Niemcami, Szwajcarią oraz krajami WNP oraz w tranzycie przez Polskę.W swojej działalności SPED-TRANS opiera się na Konwencji CMR, Konwencji IRU oraz Polskich Ogólnych Warunkach Spedycyjnych. SPED-TRANS jest wieloletnim członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce.

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".