Proszę przepisać. dpmlspyt Pomóż walczyć ze SPAMem!

Przedstawienie BCK

1 i 4 grudnia 2015 roku uczniowie naszej szkoły zaprezentowali dla dwóch  tysięcy bytomskich pierwszoklasistów  profilaktyczny spektakl  dotyczący bezpiecznych zachowań  w drodze do szkoły. Przedstawienia odbyły się w Bytomskim BCK-u. Współorganizatorem programu profilaktycznego był Urząd Miejski w Bytomiu oraz bytomska komenda policji. Uczniowie zastąpili profesjonalnych aktorów przekazując dzieciom w sposób prosty i wesoły zasady bezpieczeństwa na drodze. Wspaniała atmosfera uzyskana  przez naszych uczniów zaangażowała pierwszoklasistów do wspólnego śpiewania i zabawy. Przed spektaklem odbyło się spotkanie z policjantem  oraz przedstawicielem straży miejskiej,  którzy przypomnieli uczniom zasady, którymi powinni się kierować, aby bezpiecznie poruszać się po drodze. W trakcie przedstawienia dzieciom rozdawano odblaski przygotowane przez sponsora. A to nasi wspaniali artyści:

Osoby przygotowujące scenariusz :
Katarzyna Chudobska

Dźwiękowcy:
Cichy Marcel
Muskus Dawid

Przed spektaklem wszystkich uczestników witali umundurowani uczniowie kl Ia. Pomagali maluchom rozebrać się na sali oraz dbali aby zajęli bezpiecznie swoje miejsca. Jesteśmy z Was bardzo dumni i gratulujemy sukcesu!