Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. ppwxpqji Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

Dniu Kultury Chińskiej

W dniu 06.06.2013 młodzież z klasy IIdT oraz IIIcT uczestniczyła w Dniu Kultury Chińskiej organizowanej w WSzOP w Katowicach. Uczniowie mieli możliwość wysłuchania wykładu  dr Elżbiety Krawczyk-Neifar poświęconego stereotypom ( postrzegania Chin i narodu chińskiego). Młodzież  zgłębiała wiedzę na temat kultury chińskiej, poznała podstawowe słownictwo i  pismo ( znaki) chińskie, tradycyjne metody dbania o zdrowie, metody parzenia herbaty zgodnie z tradycja chińską, wsłuchując się  w brzmienie chińskiej muzyki.

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".