Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. ozfboyye Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

Szkoła z gwarancją zatrudnienia absolwenta? W Bytomiu jest to możliwe.

Niezwykła szansa dla bytomskich uczniów. Zespół Szkół Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Bytomiu oraz firma krawiecka "Norman" podjęli współpracę. W jej efekcie spośród absolwentów kierunku technik technologii odzieży 20 osób będzie miało corocznie gwarancję zatrudnienia w firmie krawieckiej

Szycie ubrań to ogromna sztuka, a co ważne na rynku pracy wciąż brakuje krawców i szwaczek. Dlatego dobrze jest poznać tajniki tego zawodu pod okiem doświadczonych fachowców. Z takiego samego przeświadczenia wyszli włodarze Zespołu Szkół Administracyjno – Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Bytomiu, którzy podpisali umowę o współpracy z władzami miasta oraz przedstawicielami firmy "Norman". W jej efekcie absolwenci ZSA-EiO na kierunku technik technologii odzieży mogą liczyć na otrzymanie stałej pracy.

 

Zródło : sferatv.pl

Inne relacje tego wydarzenia w mediach:

onet.pl

bytom.naszemiasto.pl

radiofest.eu

tvs.pl

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".