Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. thbcrgln Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

Bliższa Europa

GoEuro jest organizatorem konkursu stypendialnego dla uczniów „Bliższa Europa”. Zadaniem uczestników przedsięwzięcia jest przedstawienie własnej, oryginalnej wizji „bardziej połączonej Europy” - pod względem transportowym, kulturalnym, komunikacyjnym lub jakimkolwiek innym. 


Celem konkursu jest wspieranie innowacji i kreatywności. Zwycięzca konkursu będzie miał szansę wyjechać w 2015 r. na płatny staż do biura GoEuro w Berlinie. Laureat pierwszej nagrody otrzyma także stypendium w wysokości 2000 euro, a jego pomysł zostanie opublikowany na blogach GoEuro w Niemczech, Hiszpanii, Włoszech, Holandii i Wielkiej Brytanii.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 grudnia 2014 r. w dowolnej formie. Swoje pomysły można przedstawić np. w eseju, na blogu lub w filmie opublikowanym na YouTube.

więcej na: http://www.goeuro.co.uk/

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".