Proszę przepisać. xyciswto Pomóż walczyć ze SPAMem!

III miejsce naszej uczennicy Martyny Mól

21 marca ogłoszono wyniki konkursu na opowiadanie detektywistyczne pt.: „Agatha Christie przedstawia tajemniczą historię…” pod patronatem  szefa bytomskiego garnizonu podinspektora Andrzeja Szymczyka.

W konkursie mogli uczestniczyć uczniowie klas gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych.

Wpłynęło 25 opowiadań z całego śląska. Naszą szkołę reprezentowały 3 wspaniałe dziewczyny i ich opowiadania : Jolanta Rybińska- „Trupie stawy” Martyna Mól – „Szyderczy śmiech”  i Karolina Stanke -  „Bytomski Detektyw”.

Jesteśmy dumni z III miejsca Martyny Mól, która  otrzymała list gratulacyjny Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu podinspektora mgr Andrzeja Szymczyka oraz dyplom
i  nagrody  rzeczowe.  Wszyscy  pozostali   uczestnicy   również  otrzymali  dyplomy
 z rąk  Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji aspiranta sztabowego Adam Jakubiaka.

Na zakończenie wysłuchaliśmy wspaniałego koncertu muzycznego wychowanek Młodzieżowego Domu Kultury.