Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. mkjrgnpf Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

Dopiero co rok szkolny się rozpoczął a młodzież naszej szkoły już zdążyła być aktywna.

Członkowie Szkolnego Koła  Wolontariatu brali udział w zabezpieczaniu trasy I Regatty Cross- Mol zorganizowanej przez Miechowicką Grupę Biegową na terenie Miechowickiej Ostoi Leśnej. Serdecznie dziękujemy : Wiktorii Hetmańczyk, Julii Szatka z klasy 1b lo, Kasi Bystrzykowskiej, Łukaszowi Wajda, Mateuszowi Przybyła, Danielowi Tomeckiemu z klasy 2a lo oraz Oldze Dul, Łukaszowi Żurek i Kamilowi Siekierskiemu z klasy 3 a lo, za godne reprezentowanie  naszej szkoły. Szczegóły wydarzenia w linku.

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".