Szukaj

Nasza galeria zdjęć

Napisz do nas

E-mail 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. gmdmimhz Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

Szlachetna Paczka 2016

Szkolny Klub Wolontariatu serdecznie zaprasza Wszystkich uczniów do przyłączenia się do akcji Szlachetna Paczka.  Wszystkie informacje na temat akcji znajdziecie na FB szkoły oraz u p. Fajer i wolontariuszy ZSAEiO. Akcja zbiórki niezbędnych rzeczy trwać będzie do 9 grudnia. Jeżeli chcecie i możecie pomóc potrzebującym- zapraszamy !

Jak do nas trafić?

Zespół Szkół

Administracyjno - Ekonomicznych i Ogólnokształcących

ul. Webera 6, 41-902 Bytom

tel. 32 281 03 88, 32 282 34 82

email: szkola@zsaeio.bytom.pl

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 5 w ZSAEiO w Bytomiu jest na 23 miejscu w województwie śląskim i 133 miejscu w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".